10 lieliski uzņēmumi, kas šobrīd meklē darbiniekus. AUGUSTS

Nemanot pietuvojies vasaras izskaņas mēnesis. Šis ir lielisks laiks, lai gatavotos rudenim un izskatītu darba piedāvājumus. Meklējot jaunu darbu, jāņem vērā daudzi faktori – uzņēmuma vide, atalgojums, darbības joma, izaugsmes iespējas u.c. Lai padarītu šo procesu vieglāku un raitāku, esam apkopojuši 10 lieliskus uzņēmumus, kuri augustā iecerējuši paplašināt savas komandas un piedāvā dažādus labumus saviem darbiniekiem.

Mobilly TX

Ja vēlies realizēt izaicinošus projektus, strādāt lieliskā komandā, kā arī konkurētspējīgu atalgojumu, apskati darba devēja izsludinātās vakances IT jomā! Mobilly TX ir Mobilly grupas uzņēmums, kura risinājumi veiksmīgi darbojas visā Latvijā un jau saņēmuši vairākas starptautiskas atzinības. Uzņēmums sniedz darba un privātās dzīves balansu, elastīgu darba laiku, kā arī iespēju profesionāli pilnveidoties un citus vērtīgus labumus.

Latvijas Universitātes Cietvielu fizikas institūts

Darbs vadošajā tehnoloģiju attīstības un pētniecības centrā Latvijā! Ja vēlies strādāt kopā ar progresīvu un daudzveidīgu darba kolektīvu, kā arī būt daļa no inovatīviem risinājumiem un starptautiskas sadarbības, apskati darba piedāvājumu PĀRDOŠANAS PROJEKTU VADĪTĀJA/-AS vai  PROJEKTU IZPILDES VADĪTĀJA/-AS amatā!

Paul Mason Properties (IKEA)

Esi spēcīgs līderis un vēlies strādāt lielā uzņēmumā, kura kolektīva apjoms sniedzas pāri 155 000 cilvēku? Pasaulē lielākais mājokļa labiekārtošanas preču mazumtirgotājs aicina savai komandai pievienoties PĀRDOŠANAS NODAĻAS VADĪTĀJU. Starptautiska karjera, izaugsme un moderna darba vide ir tikai daži no uzņēmuma piedāvātajiem labumiem.

Izdevniecība iŽurnāli

Pirms 11 gadiem interneta žurnālu izdevējs Izdevniecība iŽurnāli izdeva pirmo “iFinanses” žurnālu. Šodien uzņēmums izdod 3 interneta žurnālus un turpina attīstīties, ieviešot jaunus, praktiskus un noderīgus produktus saviem lasītājiem. Tālab aicina savai komandai pievienoties vairākus jaunus kolēģus dažādās jomās. Ja interesē darbs pašā Rīgas centrā, radošā uzņēmumā, tad piebiedrojies, sūtot savu CV!

Olimpiskais sporta centrs

Tiem, kuriem interesē aktīva un sportiska darba vide, iesakām ieskatīties Elektrum olimpiskā centra darba piedāvājumos. Piesakies darbā un papildus ierastajiem labumiem izbaudi īpašās darbinieku atlaides, kā arī iespēju sportot.

VeriFone Latvia

VeriFone ir viens no pasaulē lielākajiem maksājumu karšu termināļu pārdevējiem un vadošais maksājumu komercijas risinājumu piegādātājs vairāk kā 150 valstīs. Uzņēmums aicina darbā jaunus kolēģus ar IT zināšanām. Ja Tevi interesē starptautiska komanda un uz izaugsmi vērsta darba vide, apskati izsludinātās vakances! Varbūt jau drīz kļūsi par daļu no VeriFone komandas.

Ariteh

Industriālās automatizācijas uzņēmums aicina profesionāļu komandai pievienoties ELEKTROINSTALĀCIJAS TĀMĒTĀJU/-I un BIROJA ADMINISTRATORU/-I – LIETVEDI. Darba devējs piedāvā iedrošinošu un uz izaugsmi vērstu darba vidi, kā arī citus motivējošus labumus. Ieskaties vakancēs!

DeskTime

Draugiem Group projekts DeskTime, kas pašlaik aug un paplašinās, aicina savā komandā MĀRKETINGA VADĪTĀJU. Uzņēmums piedāvā ne tikai strādāt ar aktuālu produktu, bet arī mūsdienīgu darba vidi, motivējošu atalgojumu un baudīt bezmaksas maltītes birojā, kā arī citus vērtīgus labumus.

Minute Clinic

Ja pārstāvi medicīnas jomu, tad ieskaties 1 min. klīnika vakancēs! Tā ir jauna koncepta ārstniecības iestāde, kurā mediķis pielāgojas pacienta iespējām un vajadzībām. Uzņēmumā tiek augstu vērtēts mediķu darbs. Klīnikas darbiniekiem tiek piedāvāti ne vien finansiāli konkurētspējīgi darba apstākļi, bet arī iespēja pilnveidot savas akadēmiskās zināšanas un veicināt savu profesionālo konkurētspēju, dodoties īstermiņa pieredzes apmaiņā uz labākajām klīnikām Eiropā un ārpus tās.

Sunningdale Tech (Riga)

Starptautiskā ražošanas kompānija, kura nodarbojas ar plastmasas izstrādājumu ražošanu autorūpniecībai, strauji aug un attīstās. Pašlaik savai komandai aicina pievienoties RAŽOŠANAS PLĀNOTĀJU, ROBOTA OPERATORU/-I un KVALITĀTES VADĪTĀJU.

Dalīties ar citiem
Atrodi savu sapņu darbu!

Pievienot komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Piedalies aptaujā!

Cik ilgi Tu meklēji savu pēdējo darbu?