10 lieliski uzņēmumi, kuri šobrīd meklē darbiniekus. MARTS

Kā ik gadu, arī šogad CV-Online Latvia noskaidroja iekārojamākos un populārākos darba devējus. Aplūkojot “TOP darba devējs 2019” laureātu sarakstu, varam secināt, ka šī brīža darba tirgū ir daudz mīlētu, iekārotu un atzītu darba devēju. Varbūt kāds no šiem TOP darba devējiem kļūs par Tavu nākamo darbavietu?

Swedbank

Uzņēmums, kas apliecina sevi kā labāko darba devēju jau otro gadu pēc kārtas. Šobrīd uzņēmums ir jaunu darbinieku meklējumos gan IT nozarē, gan klientu apkalpošanā. Vairāk par aktuālajām vakancēm uzzini šeit.

Circle K Latvia

TOP darba devējs tirdzniecības sektorā. Ielūkojies uzņēmuma aktuālajās vakancēs un, iespējams, jums abiem būs pa ceļam. 🙂

Air Baltic Corporation

Viena no iekārojamākajām darbavietām Latvijā. Ielūkojies darba piedāvājumos, ja vēlies strādāt starptautiskā un dinamiskā darba vidē. Šobrīd komandai tiek aicināts pievienoties gan sociālo mediju speciālists, gan programmētājs, gan administrators.

Latvenergo

Viens no lielākajiem energoapgādes pakalpojumu sniedzējiem Baltijā ir atzīts gan par Latvijas vērtīgāko uzņēmumu, gan par labāko darba devēju ražošanas sektorā. Ja vēlies būt daļa no Latvenergo –  ielūkojies vakancēs šeit.

Virši-A

Latvijas uzņēmums Virši-A piedāvā darbu gan galvaspilsētā, gan reģionos. Piesakies vakancēm un, iespējams, par Taviem kolēģiem kļūs vēl 450 citi darītāji!

Accenture Latvijas filiāle

Accenture ir starptautisks vadības konsultāciju, tehnoloģisko pakalpojumu un ārpakalpojumu uzņēmums, kas šobrīd savā komandā aicina visdažādāko IT nozares profesiju un amatu pārstāvjus. Aktuālos darba piedāvājumus aplūko šeit.

Tele2

Tele2 strādā 290 draudzīgi un atsaucīgi kolēģi, kuri dara aizrautīgu un izaicinājumiem piepildītu darbu. Uzņēmums piedāvā darbu gan grāmatvedim, gan klientu apkalpošanas speciālistiem, gan biznesa klientu attiecību vadītājam.

Grindeks

Uzņēmums ar desmitiem gadu darbības pieredzi, augstu atpazīstamību un reputāciju nodrošina darbiniekiem stabilu, drošu un attīstošu darba vidi. Ieskaties vakancēs, ko šobrīd piedāvā viens no TOP darba devējiem.

BITE Latvija

Telekomunikāciju uzņēmums, kas nupat kā ieguvis “TOP darba devējs 2019” titulu “Gada izaugsme”. Uzņēmums saviem darbiniekiem piedāvā aizraujošu darba vidi, karjeras un izglītības iespējas, kā arī draudzīgu kolektīvu. Apskati aktuālos darba piedāvājumus šeit.

RIMI Latvia

Viens no vadošajiem pārtikas preču mazumtirdzniecības uzņēmumiem Baltijā šobrīd piedāvā vairākas aktuālas vakances gan tiem, kas vēlas strādāt birojā, gan tiem, kuri vēlas savu darba dienu pavadīt aktīvāk.

Dalīties ar citiem
Atrodi savu sapņu darbu!

Pievienot komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Piedalies aptaujā!

Cik gados uzsāki savas darba gaitas?