Darba iespējas Ukrainas bēgļiem

Darba iespējas Ukrainas kara bēgļiem

Arī mēs, “CV-Online”, vēlamies izrādīt solidaritāti un paust atbalstu Ukrainai un tās pilsoņiem pašreizējā situācijā.  Mūsu darba sludinājumu portālā “CV.lv” esam radījuši iespēju īpaši izcelt vakances, kas būtu piemērotas ne tikai mūsu vietējiem darba ņēmējiem, bet arī Ukrainas bēgļiem, kuri ir ieradušies Latvijā un plāno šeit meklēt darba iespējas.

Īpaša piespraude pie darba sludinājuma

Esam izveidojuši īpašu badge jeb piespraudi “Приймаємо українців” ar Ukrainas karodziņu, kas būs redzama darba sludinājumu meklēšanas rezultātos pie tādām vakancēm, kas būtu piemērotas arī Ukrainas civiliedzīvotājiem.

Atsevišķa darba sludinājumu sadaļa

Tāpat mājaslapas top menu izvēlnē esam izveidojuši arī atsevišķu sadaļu “Приймаємо українців”, kurā apkopotas tās aktuālās vakances, kas piemērotas gan vietējiem darba meklētājiem, gan Ukrainas bēgļiem, kuri vēlēsies meklēt darba iespējas Latvijā.

Kā īpaši izcelt savu darba sludinājumu?

Ja Jūsu uzņēmumā ir aktuālas vakances, kurām aicināti pieteikties arī Ukrainas pilsoņi, tad iesakām izmantot šo iespēju un īpaši izcelt šādus darba piedāvājumus! Lai to izdarītu, darba sludinājuma publicēšanas 7. solī (“Iestatījumi”), nepieciešams atzīmēt opciju – Parādīt pie darba sludinājuma piespraudi ar aicinājumu ukraiņiem “Приймаємо українців”.

Atbalstīsim Ukrainu un tās pilsoņus kopā!

#StandWithUkraine

Dalīties ar citiem
Atrodi savu sapņu darbu!

Pievienot komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Piedalies aptaujā!

Cik reizes pēdējo 2 gadu laikā esi mainījis savu darbavietu?