Iespēja kļūt par profesionālu atpūtnieku

Vēlies atpūsties, justies kā slavenība un vēl saņemt atlīdzību par to? Tad zini, ka CV-Online Latvia sadarbībā ar GribuAtpusties.lv šajā vasarā piedāvā iespēju 2 pāriem kļūt par profesionāliem atpūtniekiem! Jūnijā, piesakoties PROFESIONĀLĀ ATPŪTNIEKA vakancei, Tev un Tavai otrajai pusītei būs iespēja doties nedēļu ilgā atpūtā uz “Egles” sanatoriju Druskininkos.

Ja nebaidāties no kameras objektīva un, lai dalītos iespaidos, vārdi kabatā nav jāmeklē, tad kļūstiet par profesionāliem atpūtniekiem!

GribuAtpusties.lv meklē atpūtnieku pāri, kas:

  • izmēģinās viesnīcas populārākos pakalpojumus: SPA zonu, masāžas, brokastis, pusdienas, vakariņas u. c.;
  • piedalīsies profesionālā fotosesijā ar pazīstamo Lietuvas fotogrāfu Darju Kuči (Darius Kučys);
  • par to visu saņems atlīdzību 200 EUR apmērā.

“GribuAtpusties.lv misija ir palīdzēt cilvēkiem – mēs strādājam, lai radītu sapņu atpūtas piedāvājumus ikvienai gaumei! Profesionālo atpūtnieku projekta galvenais mērķis ir parādīt lieliskās atpūtas iespējas, ko Latvijas klientiem piedāvā mūsu partneri – viesnīcas un sanatorijas Lietuvā. Kvalitatīva atpūta sniedz iedvesmu un enerģiju pašrealizācijai, ikdienas darbiem un pienākumiem. Mēs vēlamies parādīt, ka nav obligāti jāceļo tālu, lai labi atpūstos un atjaunotu spēkus,” uzskata Karolis Kurpis, GribuAtpusties.lv direktors.

“Vasara ir laiks, kad tradicionāli lielākā daļa strādājošo izbauda atvaļinājumu un atpūtu no ikdienas, darba un citiem pienākumiem. Ir svarīgi atcerēties, ka darba produktivitātei nepieciešams gan efektīvs darbs, gan arī pilnvērtīga atpūta, tāpēc ir būtiski iekrātās atvaļinājuma dienas izmantot. Šajā vasarā piedāvājam iespēju kļūt par pirmo “Profesionālo atpūtnieku” no Latvijas un vienlaicīgi iegūt interesantu pieredzi un lielisku atpūtu, izbaudot mūsu kaimiņzemes, Lietuvas, piedāvātās brīvdienu iespējas,” aicina CV-Online Mārketinga un komunikācijas vadītāja Krista Roziņa.

Pieteikšanās vakancei sāksies 4. un noslēgsies 11. jūnijā. Pēc tam CV-Online Latvia komanda veiks profesionālu kandidātu atlasi, lai izvēlētos vienu laimīgo pāri, kurš jau šajā vasarā dosies pelnītā atpūtā. Savukārt pieteikšanās otrajai PROFEISONĀLĀ ATPŪTNIEKA vakancei sekos rudenī.

Dalīties ar citiem
Atrodi savu sapņu darbu!

Pievienot komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Piedalies aptaujā!

Cik reizes pēdējo 2 gadu laikā esi mainījis savu darbavietu?