Izmantot svētku laiku, lai meklētu darbu!

Varētu šķist, ka svētku laiks jau nu nav tas brīdis, kad meklēt darbu. Tomēr, mūsuprāt, izmantojot šo periodu gudri, Tu vari lieliski sagatavoties darba meklējumiem vai pat tikt pie jauna darba.

Apsteigt konkurentus

Ja brīvdienas sanāk diezgan garas, daudzi darba meklētāji atliek savus plānus par jauna darba meklēšanu uz pēcsvētku periodu. Tomēr nereti svētku laikā ir kāda darba diena, kurā tad uz darbu dodas arī tie, kuri ir jauna darbinieka meklējumos. Tāpat šajā laikā ir aktuālas dažādas vakances, bet darba meklētāju aktivitāte ir samazinājusies. Izmanto šo iespēju, lai iesūtītu savu CV kārotajai pozīcijai un, ļoti iespējams, darba devējs Tevi uzaicinās uz darba interviju ātrāk nekā Tu būsi gaidījis.

Laiks, lai sagatavotos

Tiem, kuri vēl ir darba attiecībās, bet vienlaikus lūkojas jaunu karjeras izaicinājumu virzienā, svētku laiks var būt īstais laiks, kad atjaunot savu CV. Brīvās dienas būs lieliski piemērotas, lai uzlabotu savu dzīves gājumu, padomātu par motivācijas vēstuli un atjaunotu savu portfolio. Tāpat palūdz palīdzību kādam ģimenes loceklim vai draugam, kuram ir brīvāks laiks, lai viņš iejustos improvizētas darba intervijas vadītāja lomā.

Labs garastāvoklis

Svētku laikā daudzi no mums izjūt pacilātu noskaņojumu, jūtas daudz priecīgāki un nereti ir arī pielaidīgāki. Tas attiecas arī uz darba devējiem. Tāpēc, iespējams, ir vērts izmēģināt laimi un nosūtīt savu pieteikumu sapņu darbavietai. Un, ja veiksme uzsmaidīs, tad var gadīties, ka pēc svētkiem varēsi uzsākt jau jaunas darba gaitas.

Jaunas apņemšanās

Velti gada nogali, lai izveidotu sarakstu ar tām lietām, kas palīdzētu Tavā profesionālajā izaugsmē. Apņemies sevi pilnveidot, krāt pieredzi un paplašināt redzesloku – tas viss noderēs Tavā karjeras attīstībā un sniegs priekšrocības jauna darba meklējumos. Papildus sarakstam, padomā arī par uzdevumiem un aktivitātēm, kā konkrēto apņemšanos Tu varētu realizēt.

Dalīties ar citiem
Atrodi savu sapņu darbu!

Pievienot komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Piedalies aptaujā!

Cik ilgi Tu meklēji savu pēdējo darbu?