Vasara rit pilnā sparā, kas nozīmē, ka mūsu prātu aizņem domas par sauli, jūru un kādu atvēsinošu kokteili. Tomēr tā vietā, lai baudītu atvaļinājumu, Tev jāpavada savas dienas tveicīgā ofisā (vai tieši pretēji – kārtīgā ledusskapī, ja ieslēgts kondicionieris). Kā darbu vasaras laikā padarīt patīkamu un izdzīvot vasaru?

Pievērs uzmanību apģērbam

Karstā laikā nereti vēlamies ģērbties vēl plānāk un vasarīgāk. Tomēr, Neskatoties uz temperatūras izmaiņām, darba dreskodam ir jābūt ievērotam visus 12 mēnešus gadā. Tas gan nenozīmē, ka jāģērbjas  tā kā rudenī (vai ziemā). Izvēlies vieglākus audumus un gaišākas krāsas. Parūpējies, lai apģērbs ir elpojošs un neliek Tev svīst.

Vairāk par ģērbšanās etiķeti vasarā, lasi šeit.

Turi pa rokai, ko atvēsinošu

Ledus kafija parastās kafija vietā, saldēts augļu biezenis launaga banāna vietā vai mazs rokas ventilators. Parūpējies, ka darba vietā ir kas tāds, ar ko atvēsināties. Iespējas ir daudz – galvenais, lai strādā.

Tikšanās ārpusē

Vasara ir lielisks laiks, lai ieplānotu pusdienas vietā, kur ir terase, rīkotu “prāta vētras” parkā vai ieplānotu sapulci ar kolēģiem pie kādas ūdenstilpnes. Tver katru mirkli, lai pabūtu ārā arī darba laikā. Atrašanās ārpus biroja ļaus mazliet izmukt no biroja atmosfēras, kā arī sniegs jaunu enerģijas devu (un, iespējams, arī iedegumu :)).

Laiks ar kolēģiem

Kolēģi ir tie, ar kuriem pavadām lielu daļu sava laika. Tāpēc būtu svarīgi, lai kolēģi ir labi draugi un rada prieku Tev nākt uz darbu. Izmanto situāciju un uzaicini kolēģus uz terases ballīti vai kādu kokteili pēc darbalaika beigām, jo vasarā taču dienas ir garākas un laiks siltāks. Tāpat rīkojiet uzņēmumā komandas saliedēšanās pasākumus, izbraucienus vai sporta pasākumus.

Citādāks grafiks

Piecelties no rītiem vasarā, noteikti ir vieglāk nekā ziemā. Izmanto to savā labā! Nāc uz darbu agrāk, lai ātrāk varētu doties prom un baudīt to, ko sniedz vasara. Iespējams, Tu vari pagarināt nedēļas nogales, ņemot piektdienas brīvas un doties atpūsties. Varbūt iespēju robežās vari pagarināt savu pusdienu pārtraukumu, paņemot darbu līdzi un pastrādājot kādā jaukā vietā, kur lutina laikapstākļi.

Dalīties ar citiem
Atrodi savu sapņu darbu!

Pievienot komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Piedalies aptaujā!

Cik reizes pēdējo 2 gadu laikā esi mainījis savu darbavietu?