Latvijas labāko darba devēju aktuālās vakances IT un telekomunikāciju sektorā

Vakances IT un telekomunikāciju sektorā ir daudzveidīgas, kā arī to skaits nemitīgi aug. Kā liecina Eiropas Komisijas mājaslapā pieejamie dati, IT jomā brīvo vakanču skaits Latvijā sasniedzis 12 tūkstošus, kas norāda uz šīs jomas pieaugošu speciālistu vajadzību darba tirgū.

Labāko darba devēju tops IT un telekomunikāciju sektorā pēdējo trīs gadu laikā ir kļuvis arvien aktuālāks balsotāju vidū, pērn ierindojot šo kategoriju kā otru populārāko starp biznesa sektoriem. Zemāk apkopojām “TOP darba devējs 2020”  IT un telekomunikāciju sektora 5 labāko uzņēmumu aktuālās vakances.

Latvijas Mobilais Telefons (LMT)

Telekomunikāciju un IT sektora sarakstā LMT ir ieņēmis godpilno 1. vietu. Deviņu gadu laikā šo pozīciju darba devējam ir izdevies stabili noturēt. LMT ir Latvijā pirmais mobilo sakaru operators, kurā šobrīd strādā vairāk nekā 500 darbinieku, un ik gadu to skaits turpina augt. Pašreiz uzņēmumā LMT ir brīva pakalpojumu konsultanta vakance.

Accenture Latvijas filiāle

Accenture ir tehnoloģisko pakalpojumu uzņēmums, kurā šobrīd strādā vairāk nekā 1500 darbinieku. “TOP darba devējs” aptaujas IT un telekomunikāciju sektorā tas ierindojas 2. vietā. Balstoties uz aptaujā gūtajiem datiem, 4% no aptaujātajiem respondentiem izvēlētos šo uzņēmumu kā pirmo darbavietu. Ja esi darba meklējumos informācijas tehnoloģiju nozarē,  tad noteikti ieskaties Accenture aktuālajās vakancēs un atrodi piemērotāko!

Tele2

Tele2 “TOP darba devējs” topā ierindojas pirmajā trijniekā. Telekomunikāciju nozarē šis uzņēmums strādā jau no 2002. gada un ir veiksmīgi pierādījis sevi, kļūstot par vienu no lielākajiem nozares spēlētājiem Latvijā. Vairāk par Tele2 aktuālajām vakancēm vari uzzināt šeit.

Bite Latvija

Ceturto vietu topā ieguvis uzņēmums Bite Latvija, kura kolektīvu veido vairāk nekā 900 darbinieku. Uzņēmums šobrīd piedāvā vairākas vakances dažādos amatos gan zvanu centra darbiniekam, gan klientu apkalpošanas speciālistam vairākās Latvijas pilsētās – Jelgavā, Ventspilī, Ogrē, Liepājā, kā arī citviet.

TET

IT un telekomunikācijas sektora augstāk novērtēto uzņēmumu TOP 5 sarakstu noslēdz tehnoloģiju un izklaides pakalpojumu uzņēmums Tet. Darba devējs šobrīd piedāvā vairākas vakances IT un telekomunikāciju jomā, piemēram, datu bāzu administrators, PHP programmētājs, kā arī tehniskā atbalsta speciālists zvanu centrā. Piesakies, un varbūt pavisam drīz būsi daļa no uzņēmuma komandas.

Kāpēc izvēlēties karjeru IT un telekomunikāciju sektorā?

  1. IT un telekomunikāciju nozare pašlaik attīstās neticami strauji, kā arī sola turpmāku nozares izaugsmi.
  2. IT joma aptver plašu profesiju spektru, tādēļ daudzi topošie profesionāļi izvēlas šo daudzpusīgo un aizraujošo karjeras ceļu. Ikvienam profesionālam IT speciālistam šajā jomā ir iespēja ietekmēt un virzīt globālo informācijas tehnoloģijas attīstību.
  3. Strādājot telekomunikāciju nozarē, augstāk tiek vērtētas praktiskās zināšanas un prasmes, kā arī ir iespēja tās pilnveidot, nemitīgi mācoties un apgūstot jauninājumus.
  4. Darbu IT un telekomunikāciju jomā bieži var veikt attālināti, turklāt, līdz ar lielo speciālistu pieprasījumu, šīs nozares vakances ir labi apmaksātas, un darbinieki atrodas nepārtrauktā izaugsmes un attīstības procesā.

Izvēlies kādu no vakancēm IT vai telekomunikāciju jomā un attīsties kopā ar nozares labākajiem uzņēmumiem!

Dalīties ar citiem
Atrodi savu sapņu darbu!

Pievienot komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Piedalies aptaujā!

Cik gados uzsāki savas darba gaitas?