Latvijas labāko darba devēju aktuālās vakances

Latvijas labāko darba devēju aktuālās vakances

Aprīļa sākumā, apkopojot vairāk nekā 12 tūkstošus respondentu balsu, tika noskaidroti 2021. gada Latvijas labākie darba devēji. Uzvarētāji tika apbalvoti 12 dažādās kategorijās – “top-of-mind” jeb labākais un iekārotākais darba devējs, kas pirmais nāk prātā, kā arī labākie darba devēji dažādos biznesa sektoros un Latvijas reģionos. 

Balsojot par labākajiem darba devējiem galvenajā kategorijā (top-of-mind), aptaujas respondentiem bija  iespēja norādīt motivāciju, kāpēc respondents izvēlas vai izvēlētos strādāt pie konkrētā darba devēja. Visbiežāk minētie iemesli bija: uzņēmuma atpazīstamība un reputācija, vadība un komanda, atalgojums un papildu labumi, karjeras izaugsmes iespējas, uzņēmuma darbības nozare. Jāatzīmē arī tas, ka lielākā daļa jeb 79% no respondentiem šobrīd strādā vai iepriekš ir strādājuši uzņēmumā, par kuru atdevuši savu balsi.

Sīkāk ar aptaujas “TOP darba devējs 2021” rezultātiem vari iepazīties šeit.

Vēlamies atzīmēt, ka aizvadītā gada Latvijas labāko darba devēju saraksta pirmo desmit vietu ieguvējiem šobrīd ir ļoti plašs darba piedāvājumu klāsts dažādās jomās un specialitātēs. Tāpēc aicinām aplūkot tos! Un, iespējams, kāds no šiem uzņēmumiem kļūs par Tavu nākamo darbavietu.

Swedbank AS

“Swedbank” ir gan lielākā banka Latvijā, gan nozīmīgs valsts ekonomikas un reģionālās attīstības virzītājspēks, kas nodrošina nepārtrauktu finanšu pakalpojumu pieejamību, piedāvājot klientiem atbalstu, ko sniedz moderns konsultāciju centrs, visplašākais filiāļu un bankomātu tīkls Latvijā. “Swedbank” iekārojamākā darba devēja titulu “TOP darba devējs 2021” jeb darba devējs, kas pirmais nāk prātā kā labākā darbavieta, ieguva jau ceturto gadu pēc kārtas. Tāpat uzņēmums ieguva arī titulu “TOP darba devējs 2021 FINANŠU sektorā”. Šobrīd uzņēmums meklē dedzīgus un apņēmības pilnus cilvēkus visdažādākajās pozīcijās.

MAXIMA Latvija SIA

“Maxima Latvija” ir vadošais mazumtirdzniecības tīkls Latvijā ar 173 veikaliem. Salīdzinot ar iepriekšējo topu, 2021. gada labāko darba devēju sarakstā “MAXIMA Latvija” izdevās pakāpties par divām pozīcijām, tādējādi iegūstot otro vietu. Viena no uzņēmuma prioritātēm ir rūpes par darbiniekiem. Papildus konkurētspējīgam atalgojumam uzņēmums nodrošina patīkamu un ērtu darba vidi, iespēju iesaistīties uzņēmuma attīstībā, izaugsmes iespējas, kā arī virkni citu labumu. Ar aktuālajām uzņēmuma vakancēm vari iepazīties šeit.

Lidl Latvija SIA

“Lidl Latvija” ir viens no vadošajiem pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumiem Vācijā un Eiropā, kas uzņemas atbildību gan par cilvēkiem un sabiedrību kopumā, gan par apkārtējo vidi. Uzņēmums tika atzīts par trešo labāko un iekārotāko darba devēju aizvadītajā gadā. Turklāt uzņēmums pirmo reizi ieguva arī godpilno titulu “TOP darba devējs 2021 TIRDZNIECĪBAS sektorā”. Šobrīd “Lidl Latvija” meklē darbiniekus dažādās Latvijas pilsētās.

Tieto Latvia SIA (Tietoevry)

“Tietoevry” ir viens no Ziemeļeiropas vadošajiem IT uzņēmumiem. Latvijā uzņēmuma komandā ir nedaudz vairāk nekā 1000 darbinieku, kuri ir eksperti tādās jomās kā IT sistēmu izstrāde, IT atbalsts, finanses un grāmatvedība, maksājumu karšu risinājumu izstrāde. Uzņēmumam ir izdevies ievērojami pakāpties 2021. gada topā, iegūstot augsto ceturto vietu. “Tietoevry” apgalvo, ka neatkarīgi no tā, vai esi programmētājs, grāmatvedis, testētājs, vai tikko esi uzsācis savu karjeru, Tu atradīsi savu vietu pie viņiem. Tāpēc noteikti aplūko uzņēmuma aktuālās vakances!

Bite Latvija SIA

“Bite Latvija” ir visstraujāk augošais informācijas un komunikācijas tehnoloģiju uzņēmums Latvijā, kas nodrošina mūsdienīgus, inovatīvus, klientu vajadzībām atbilstošus mobilo un fiksēto sakaru pakalpojumus, “Go3” video satura platformu un integrētus IKT risinājumus biznesa klientiem. Aizvadītā gada labāko darba devēju sarakstā uzņēmums ieņēmis dalītu piekto/sesto vietu. “Bite Latvija” saviem darbiniekiem piedāvā dažādus labumus, piemēram, veselības apdrošināšanu, bezmaksas sakarus, viedtelevīziju, internetu un daudz ko citu. Tāpēc aicinām aplūkot uzņēmuma jaunākos darba piedāvājumus!

SEB Global Services centre

SEB grupas biznesa pakalpojumu centrs (SEB Global Services centre) sniedz tādus biznesa pakalpojumus kā maksājumu un citu transakciju apstrāde, vērtspapīru darījumu izpilde, finanšu tirgus darījumi, darbības atbilstības novērtēšana, riska pārvaldība, kā arī IT sistēmu izstrāde un uzturēšana. 2021. gada topā uzņēmumam ir izdevies pakāpties, iegūstot dalītu piekto/sesto vietu. “SEB Global Services centre” fokusējas uz atvērtas, vienlīdzīgas un uz sadarbību vērstas darba vides radīšanu, tāpēc ir vērts aplūkot šī brīža aktuālās uzņēmuma vakances.

Accenture Latvijas filiāle

“Accenture” ir lielākais IT uzņēmums Latvijā, ņemot vērā IT speciālistu skaitu. Tāpat tas ir viens no vadošajiem uzņēmumiem pasaulē un Baltijā, kas ietver darbu starptautiskā vidē, attālinātā darba iespējas, kā arī nodrošina plašas apmācību un izaugsmes iespējas. Accenture Latvijas filāle tika atzīta par septīto labāko darba devēju aizvadītajā gadā. Ja Tevi interesē karjera un darba iespējas IT jomā, tad noteikti aplūko plašo darba piedāvājumu klāstu šajā uzņēmumā.

SEB banka AS

“SEB banka” piedāvā finanšu konsultācijas un plašu finanšu pakalpojumu klāstu. Uzņēmums augstu vērtē ambīcijas, vēlas sekmēt pozitīvas pārmaiņas sabiedrībā, kā arī sniegt iespēju cilvēkiem sasniegt savus mērķus. 2021. gada labāko darba devēju kopējā sarakstā uzņēmumam izdevās pakāpties par vienu pozīciju, tādējādi iegūstot astoto vietu. Šobrīd “SEB banka” piedāvā darba iespējas dažādiem speciālistiem vairākās Latvijas pilsētās.

LMT Retail & Logistics SIA

LMT grupas uzņēmuma LMT Retail & Logistics SIA specializējas telekomunikāciju iekārtu mazumtirdzniecībā. Jau vairākus gadus pēc kārtas šis uzņēmums ir spējis noturēt savas pozīcijas “TOP darba devējs” aptaujā un kļūt par augsti novērtētu darbavietu galvenajā kategorijā. Ja Tevi interesē telekomunikāciju nozare un darbs, kura neatņemama sastāvdaļa ir ikdienas komunikācija ar cilvēkiem, tad noteikti aplūko uzņēmuma aktuālās vakances!

BTA Baltic Insurance Company AAS

Apdrošināšanas uzņēmums “BTA” koncentrējas uz digitalizāciju un inovatīvām pieejām itin visās savas darbības jomās. “BTA” izceļas ar savu elastību, klientu apkalpošanas kvalitāti un jauniem risinājumiem, kas pieejami ikvienam un jebkur. Aizvadītā gada topā uzņēmumam izdevās ievērojami pakāpties, tādējādi iekļūstot labāko darba devēju TOP10. Ar uzņēmuma jaunākajiem darba piedāvājumiem vari iepazīties šeit.

Dalīties ar citiem
Atrodi savu sapņu darbu!

Pievienot komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Piedalies aptaujā!

Cik reizes pēdējo 2 gadu laikā esi mainījis savu darbavietu?