Jauna darba meklējumi nereti prasa lielu piepūli un radošu pieeju, lai noskaidrotu, vai tiešām aktuālā vakance būs gana laba un atbilstoša darbavieta. Lai darba ņēmējiem atvieglotu potenciālā darba devēja izvērtēšanu, CV-Online ik gadu veic Latvijā vērienīgāko darba ņēmēju aptauju “TOP darba devējs”. Šī gada martā tiešsaistes pasākumā tika atklāti 2020. gada labākie darba devēji. Aptaujā piedalījās rekordliels balsotāju skaits, sasniedzot gandrīz 15 000, kā arī tika nominēti vairāk nekā 2300 dažādu darbavietu.

“Vērtējot pagājušā gada rezultātus, secinām, ka uzņēmumi, kas centušies rast radošus risinājumus, lai pielāgotos krīzes situācijai, un ir mērķtiecīgi rūpējušies par iekšējās kultūras saglabāšanu uzņēmumā, ir saņēmuši augstāku novērtējumu.

Par spīti neprognozējamajai situācijai un atšķirībā no finanšu krīzes, šoreiz darba devēju vidū vērojām centienus pēc iespējas saglabāt līdzšinējo darbavietu skaitu un darbinieku atalgojuma līmeni, kas pozitīvi ietekmēja šo darba devēju pozīcijas.

Turklāt laikā, kad satiekamies retāk un ilgstoši strādājam attālinātā darba režīmā, vislielākā nozīme ir atbalstam, sadarbībai un citiem cilvēciskajiem faktoriem. Šis laiks uzskatāmi parāda darba devēja vērtības un rūpes par darbiniekiem. Uzņēmumi, kuru vērtības ir balstītas sadarbībā, atbalstā un izpalīdzībā, un kas tās veiksmīgi iedzīvina darbinieku ikdienas rutīnās, tiek vērtēti augstāk”, stāsta CV-Online Latvia vadītājs Aivis Brodiņš.

Daudziem no aptaujas laureātiem arī pašlaik ir aktuālas vakances. Esam apkopojuši TOP 50 saraksta augstāk novērtēto uzņēmumu aktuālās vakances. Apskati tās – iespējams, kāds no šiem uzņēmumiem būs Tavs nākamais darba devējs.

Swedbank

Jau trešo gadu pēc kārtas Swedbank var lepoties ar iekārotākā darba devēja titulu pēc principa “pirmais, kas nāk prātā”, kā arī ilggadēji nosargātu pirmo vietu Finanšu sektorā. Pašlaik uzņēmumā pieejamas vairākas vakances – gan mārketinga, gan finanšu un IT jomās.

Lidl Latvija

Lai gan uzņēmums vēl nav atvēris savus veikalus klientiem, tomēr daba devējs jau nodarbina vairākus simtus Latvijas iedzīvotāju. Lidl Latvija pagājušajā gadā bija jaunpienācējs topā, taču šogad, strauji uzlabojot savas pozīcijas, ieguva “Gada izaugsme” titulu un ierindojās godpilnajā otrajā vietā pēc “top of mind” principa. Pašlaik uzņēmumā ir aktuāla PERSONĀLA ADMINISTRATORA ASISTENTA vakance.

Accenture Latvijas filiāle

Godpilnajā trešajā vietā TOP 50 sarakstā un otrajā vietā IT un Telekomunikāciju sektorā ierindojās viens no lielākajiem IT uzņēmumiem Latvijā Accenture Latvijas filiāle, kurš topa augšgalā dominē jau vairākus gadus. Pašlaik IT nozare piedzīvo būtisku izaugsmi, tāpēc šis ir lielisks laiks, lai pievienotos uzņēmuma komandai.

MAXIMA Latvija

Pēdējos gados arvien augstāk novērtēts darba devējs, kas 2019. gadā nodarbinājis vairāk nekā septiņus tūkstošus darbinieku, arī šogad pēc principa “pirmais, kas nāk prātā” pakāpies uz augšu, ierindojoties topa ceturtajā vietā. Uzņēmums piedāvā plaša spektra vakances, kā arī vairākiem amatiem iespējams izvēlēties sev ērtāko un piemērotāko atrašanās vietu.

Evolution Latvia

Nemainīgi noturējis savas pozīcijas TOP 50 augšgalā ir viens no jauniešu iecienītākajiem darba devējiem, kurā, kā uzņēmums pats norāda, darbinieku vidējais vecums ir vien 27 gadi – Evolution Latvia. Pašlaik piedāvāto vakanču rindās iespējams atrast vakances IT, personālvadības, mārketinga un administrācijas jomās.

Latvijas Mobilais Telefons

Vairākus gadus pēc kārtas telekomunikāciju uzņēmums Latvijas Mobilais Telefons ir augsti novērtēta darbavieta ne tikai pēc “top of mind” jeb “pirmais, kas nāk prātāprincipa, bet arī IT un telekomunikāciju sektorā stabili ierindojies godpilnajā pirmajā vietā. Pašlaik darba devējs savā komandā aicina Biznesa datu analītiķi un telemārketinga kanāla vadītāju.

Scandinavian Enskilda Banken AB Riga Branch (SEB Global Services)

Starptautisko biznesa pakalpojumu sniedzējs SEB Global Services, kas nodrošina pakalpojumus SEB grupai un tās klientiem, šogad, tupinot kāpumu TOP 50 sarakstā, ieņem septīto vietu. Pašlaik uzņēmumā ir aktuālas plaša spektra vakances gan finanšu, gan IT jomās.

SEB banka

Savas pozīcijas augsti novērtēto darba devēju vidū TOP 50 sarakstā ar nelielu lejupslīdi saglabā SEB banka, kura tiek augsti vērtēta arī Finanšu sektora darba devēju vidū. Pašlaik banka piedāvā darbu gan dažādiem finanšu un IT jomas speciālistiem, gan arī apmaksātas prakses programmu Youth LAB.

Bite Latvija

Starp 10 visaugstāk novērtētajiem darba devējiem Latvijā ierindojas un pirmo desmitnieku noslēdz Bite Latvija. Pašlaik uzņēmums piedāvā aktuālas darba vietas Rīgā, Jūrmalā, Jelgavā, Dobelē un Siguldā.

Pilnus aptaujas “TOP darba devējs 2020” rezultātus iespējams apskatīt mājaslapā TopDarbaDevejs.lv.

Vēlam veiksmi un panākumus darba meklējumos!

Dalīties ar citiem
Atrodi savu sapņu darbu!

Pievienot komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Piedalies aptaujā!

Vai šovasar plāno doties garākā atvaļinājumā?