Motivācijas vēstules paraugs

Motivācijas vēstule ir kā papildinājums Tavam CV. Šādā vēstulē būtu labi plašāk pastāstīt par Tavu piemērotību konkrētajam amatam, profesionālajiem sasniegumiem, īpašībām un gūto pieredzi, kas noderētu jaunajā amatā. Svarīgi, lai motivācijas vēstule katram darba devējam ir individuāli pielāgota, nevis copy-paste no iepriekšējās motivācijas vēstules. Lai arī motivācijas vēstules struktūra ir savā ziņā standartizēta, tomēr darba devēji novērtē, ja tā ir oriģināla.

Motivācijas vēstuli sāc ar adresāta norādīšanu, tālāk seko norāde uz to, no kāda avota informācija par vakanci ir iegūta. Gadījumā, kad vakance nav bijusi izsludināta un pieteikšanās ir Tava iniciatīva, tad šo punktu var izlaist.

Pēcāk apraksti savu piemērotību amatam. Norādi sasniegumus, pieredzi, zināšanas un iemaņas, kas būs noderīgas vakantajai pozīcijai. Šajā daļā ir svarīgi pamatot, kāpēc Tu esi vispiemērotākais kandidāts. Izvairies no neatbilstošas pieredzes un prasmju uzskaitīšanas. Tāpat padomā, ko uzņēmums Tev varētu sniegt un no Tevis sagaidīt. Piemēram, ja uzņēmumā vai konkrētajā amatā nav iespējamas izaugsmes iespējas, tad nav jēga rakstīt par vēlmi veidot karjeras izaugsmi.

 

Dalīties ar citiem
Atrodi savu sapņu darbu!

Pievienot komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Piedalies aptaujā!

Cik reizes pēdējo 2 gadu laikā esi mainījis savu darbavietu?