Neatmet roku jauna darba meklējumiem arī svētku laikā

Neatmet roku jauna darba meklējumiem arī svētku laikā

Lai gan varētu šķist, ka svētku laikā, darba sludinājumus nav vērts aplūkot, jo visi ir jau noskaņojušies svētku svinēšanai, mēs iesakām darīt tieši pretējo – izmantot šo laiku. Arī svētku laikā darba devēji meklē jaunu darbiniekus, ja tas viņiem ir nepieciešams. Turklāt liela daļa darba meklētāju kļūst mazāk aktīvi šādos brīžos. Tāpēc neatmet ar roku jauna darba meklējumiem arī svētku laikā!

Atceries – darba devēji meklē papildinājumu savai komandai visa gada garumā

Ja šaubies, vai kandidēt uz vakanto amata pozīciju, kuru esi noskatījis, vai tomēr labāk pagaidīt līdz paiet svētku brīvdienas, mums ir tikai viens ieteikums – dari to tagad! Ja darba devējam patiešām ir nepieciešamība atrast jaunu darbinieku, svētku laiks viņu nekavēs. Ja būsi pacenties un nosūtījis savu CV laicīgi, tā var kļūt par Tavu priekšrocību.

Tā ir Tava iespēja apsteigt konkurentus

Darba meklētāju aktivitāte svētku laikā mēdz samazināties. Tāpēc ir vērts izmantot šo faktu savā labā un apsteigt savus konkurentus. Ja nebūsi noslinkojis un būsi nosūtījis savu pieteikumu izvēlētajai vakancei svētku laikā, iespējams, būsi viens no pirmajiem, kas to ir izdarījis. Un attiecīgi saņemsi arī pozitīvu atbildi no darba devēja, kā arī uzaicinājumu uz nākamo atlases kārtu – darba interviju.

Izmanto svētku laiku savā labā

Liela daļa no mums svētku laikā ir daudz pacilātākā un labākā noskaņojumā, nekā varbūt ierastajā ikdienā. Tajā skaitā darba devēji. Tāpēc ir vērts izmēģināt savu veiksmi un nosūtīt pieteikumu savai sapņu darbavietai. Iespējams, Tu būsi izvēlējies īsto brīdi, lai pieteiktos konkrētajai amata pozīcijai, un jau pēc svētkiem varēsi uzsākt savas jaunās darba gaitas.

Pavadi laiku lietderīgi un ieguldi savā profesionālajā izaugsmē

Svētku laiku vari izmantot ne tikai pieteikumu nosūtīšanai, bet arī tam, lai atjaunotu savu pašreizējo CV, pilnveidotu savas prasmes un padomātu par citām lietām, kas varētu palīdzēt Tavā profesionālajā izaugsmē. Tas viss noderēs Tavā karjeras attīstībā un sniegs priekšrocības jauna darba meklējumos ne tikai svētku laikā, bet arī vēlāk.

Dalīties ar citiem
Atrodi savu sapņu darbu!

Pievienot komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Piedalies aptaujā!

Cik reizes pēdējo 2 gadu laikā esi mainījis savu darbavietu?