Noskaidroti TOP darba devēji 2022!

Noskaidroti TOP darba devēji 2022!

Ir noskaidroti vērienīgās aptaujas “TOP darba devējs 2022” uzvarētāji – aizvadītā gada Latvijā labākās un iekārojamākās darbavietas, kurās darba ņēmēji visvairāk vēlētos strādāt. Šogad aptaujā ir piedalījies rekordliels respondentu skaits, gandrīz 16 tūkstoši jeb 15 917 darba ņēmēju.

Aizvadītā gada topā 11 kategoriju līderiem savu pozīciju ir izdevies saglabāt, savukārt, vienai kategorijai ir jauns līderis. Kopumā visās kategorijās tika piedāvāti un pieminēti vairāk nekā 1800 uzņēmumu.

TOP darba devējs 2022

Par Latvijas labāko darbavietu 2022. gadā galvenajā kategorijā “TOP darba devējs – Pirmais, kas nāk prātā” jau piekto gadu pēc kārtas atzīta AS “Swedbank”. Tituls “TOP darba devējs – Gada izaugsme” tika piešķirts farmācijas uzņēmumam SIA “Latvijas aptieka“, kas labāko darba devēju TOP50 sarakstā iekļuvis pirmo reizi, sasniedzot straujāko kāpumu. Savukārt, “Rīgas Stradiņa universitāte” ieguvusi titulu “TOP darba devējs – Valsts sektorā”, jo ierindojusies augstākajā pozīcijā TOP50 sarakstā no valsts pārvaldi pārstāvošajām organizācijām.

“Šogad aptaujā saņēmām rekordlielu respondentu skaitu, kas liecina par pieaugošu interesi noteikt un novērtēt labākās darbavietas valstī. Pieaugot konkurencei par labākajiem talantiem, uzņēmumiem kļūst arvien grūtāk iekļūt labāko darba devēju sarakstā. Mūsu aptauja liecina, ka uzņēmuma reputācija un zīmols, profesionāla vadība un komanda, kā arī karjeras izaugsmes iespējas ir galvenie iemesli, kāpēc respondenti balso par izvēlēto darba devēju. Arvien lielāku nozīmi darba devēja tēla veidošanā un talantu vadībā iegūst dažādība, kas ir ne tikai papildu resurss, bet arī iespēja un konkurences priekšrocība. Uzņēmumi, kas atbalsta un veicina dažādību un iekļaujošu darba vidi, ir veiksmīgāki dažādās jomās, tai skaitā, tas ietekmē arī darba ņēmēju novērtējumu,“ komentē Aivis Brodiņš “CV-Online Latvia“ vadītājs.

Nosakot iekārotākās darbavietas biznesa sektoros un reģionos, balsošanai tika piedāvāti pēc noteiktiem kritērijiem atlasīti uzņēmumi. Labākās darbavietas titulu IT un telekomunikāciju sektorā atkārtoti ieguva SIA “Latvijas Mobilais telefons”. Savukārt, par labāko darbavietu finanšu sektorā atkārtoti tika atzīta AS “Swedbank”, tādējādi iegūstot divus titulus. Labākās darbavietas titulu transporta un loģistikas sektorā saglabāja AS “Air Baltic Corporation”. Tirdzniecības sektorā jau otro gadu pēc kārtas iekārotākā darba devēja līdera pozīciju ieņēma SIA “Lidl Latvija”. Savukārt, starp ražošanas uzņēmumiem nosargāt līdera pozīciju izdevās AS “MADARA Cosmetics”. Starptautisko biznesa pakalpojumu sektorā labākās darbavietas titulu atkārtoti ieguva SIA “Circle K Business Centre”.

Šogad tika ieviesta jauna biznesa kategorija – “TOP darba devējs – HoReCa”, kas aizstāja sabiedriskās ēdināšanas kategoriju un iekļauj arī izmitināšanas jomā strādājošos darba devējus. Labākās darbavietas titulu HoReCa sektorā ieguva SIA “Hotel Jūrmala SPA”.

Par iekārotākajiem darba devējiem reģionos atkārtoti tika atzīti – Kurzemē LSEZ SIA “LAUMA FABRICS”, Vidzemē AS “Cēsu alus”, Latgalē AS “Latvijas maiznieks”, savukārt, Zemgalē AS “Dobeles dzirnavnieks”.

TOP darba devējs 2022

Aptauju “TOP darba devējs” jau divpadsmito gadu pēc kārtas veica vadošais interneta personāla atlases uzņēmums “CV-Online Latvia”. Aptaujā “TOP darba devējs 2022” no šī gada 16. janvāra līdz 28. februārim piedalījās 15 917 respondentu no visas Latvijas.

Vairāk ar aptaujas rezultātiem iespējams iepazīties interneta vietnē www.topdarbadevejs.lv, kur publicēts pilns labāko darba devēju saraksts visās kategorijās.

Savukārt, video atskatu uz apbalvošanas ceremoniju iespējams noskatīties šeit.

Dalīties ar citiem
Atrodi savu sapņu darbu!

Pievienot komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Piedalies aptaujā!

Cik reizes pēdējo 2 gadu laikā esi mainījis savu darbavietu?