Sākusies cīņa par titulu “TOP darba devējs 2022”!

Sākusies cīņa par titulu "TOP darba devējs 2022"!

Ikgadējā aptauja par labākajiem darba devējiem Latvijā ir sākusies! Ikviens darba ņēmējs ir aicināts tajā piedalīties un balsot par, viņaprāt, iekārotākajiem darba devējiem dažādās kategorijās, lai kopīgi noteiktu 2022. gada Latvijas labākos darba devējus.

Šīs aptaujas mērķis ir noskaidrot iepriekšējā gada labākos un iekārojamākos Latvijas darba devējus 12 dažādās kategorijās.

Galvenais tituls, par ko darba devējiem ir iespēja cīnīties, ir tituls “TOP darba devējs 2022”. Tā raksturojama kā labākā darbavieta, kas darba ņēmējiem pirmā nāk prātā, neatkarīgi no pārstāvētās nozares, darbinieku skaita, reģiona, kurā uzņēmums atrodas vai citiem kritērijiem. Tas nozīmē, ka par šo titulu var cīnīties ikviens uzņēmums.

Tāpat aptaujā iespējams nobalsot arī par labākajiem darba devējiem septiņās dažādās biznesa sektoru kategorijās – tirdzniecība, transports un loģistika, IT un telekomunikācijas, ražošana, finanses, starptautiskie biznesa pakalpojumi, HoReCa, kā arī četrās Latvijas reģionu kategorijās. Šī gada jaunums ir HoReCa biznesa sektors, kas aizvieto iepriekšējo gadu sektoru – sabiedriskā ēdināšana. Tādējādi plašākam uzņēmumu lokam ir iespēja cīnīties par uzvaru šajā kategorijā.

Līdzīgi kā iepriekš, arī šogad īpaši tiks atzīmēts darba devējs, kurš gada laikā TOP50 sarakstā būs pakāpies par visvairāk pozīcijām, tādējādi iegūstot titulu “TOP darba devējs – Gada izaugsme”. Tāpat īpaši tiks izcelts darba devējs – valsts sektora iestāde vai institūcija vai valstij 100% piederoša kapitālsabiedrība veselības aprūpes, izglītības vai kultūras jomā, kura būs iekļuvusi TOP50 sarakstā.

Kādas priekšrocības aptauja “TOP darba devējs” sniedz uzņēmumiem?

Darba devējiem šī ir lieliska iespēja identificēt savu pozīciju darba tirgū, balstoties uz darba ņēmēju balsojumu,  kā arī salīdzināt sava uzņēmuma pozīcijas attiecībā pret citiem tirgus dalībniekiem. Tāpat iekļūšana labāko darba devēju sarakstā var palīdzēt piesaistīt potenciālos kandidātus, uzsverot savu pozitīvo darba devēja tēlu un demonstrējot savus sasniegumus darba tirgū.

Kāpēc darba ņēmējiem ir vērts piedalīties aptaujā “TOP darba devējs”?

Darba ņēmējiem – potenciālajiem kandidātiem, esošajiem vai bijušajiem darbiniekiem – šī ir lieliska iespēja izteikt savu viedokli, novērtēt darba devējus un tādējādi piedalīties labāko un iekārotāko darba devēju saraksta veidošanā. Gadu no gada šis TOP darba devēju saraksts kalpo, kā informatīvs materiāls darba ņēmējiem Latvijā, kas var palīdzēt pieņemt lēmumu savas darbavietas izvēlē. Turklāt, aizpildot aptauju un atbildot uz visiem jautājumiem, ikvienam ir iespēja piedalīties balvas izlozē.

Aizpildīt aptauju iespējamsv šeit līdz 2023. gada 28. februārim.

Aptaujas “TOP darba devējs 2022” rezultāti tiks apkopoti un publicēti martā mājaslapā www.topdarbadevejs.lv.

Dalīties ar citiem
Atrodi savu sapņu darbu!

Pievienot komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Piedalies aptaujā!

Cik reizes pēdējo 2 gadu laikā esi mainījis savu darbavietu?