10 lieliski uzņēmumi, kas šobrīd meklē darbiniekus. OKTOBRIS

Jaunākie statistikas dati liecina, ka bezdarba līmenis Latvijā sarūk. Parādās jaunas darba iespējas, kurās var sevi izaicināt un pierādīt. Esam apkopojuši 10 lieliskus uzņēmumus, kuriem oktobrī ir aktuālas vakances. Ieskaties, varbūt kāds no šiem uzņēmumiem kļūs par Tavu nākamo darba devēju.

Mikrotik

Lielisks kolektīvs, profesionālās izaugsmes iespējas un dažādi labumi kā piemēram: augstākā iekštelpu kāpšanas siena Baltijā, elastīgs darba laika sākums un picu launags – tā ir tikai daļa no bonusiem, kurus darba devējs sniedz saviem darbiniekiem. Ieskaties MikroTik vakancēs!

IDEMIA Latvia

Vēlies būt daļa no IT inovācijām? Ražošanas uzņēmums IDEMIA Latvia pašlaik meklē IT DROŠĪBAS un IT SPECIĀLISTU/-I. Ja pievienosies, Tevi sagaida starptautiska komanda, mūsdienīga darba vide un izaicinoši darba uzdevumi.

Lidl Latvija

Ja vēlies jaunu darbu un būt daļa no starptautiskas, veiksmīgas tirdzniecības ķēdes ienākšanas Latvijas tirgū, pievienojies LIDL komandai! Oktobrī LIDL vērienīgi paplašina komandu un ir atvērts gan jauniem speciālistiem, gan pieredzējušiem profesionāļiem. Uzzini vairāk par darba iespējām veikalos, noliktavā un ofisā.

Virši-A

Pašmāju uzņēmums attīstoties un paplašinoties meklē darbiniekus gan topošajām, gan esošajām Virši degvielas uzpildes stacijām. Darbs Viršos uzlādēs gan ar patīkamiem bonusiem, karjeras izaugsmes iespējām, gan motivējošu un iedvesmojošu kolēģu komandu. Ja vēlies kļūt par daļu no darītāju komandas – ieskaties Virši-A vakancēs!

Velve

Ja meklē darbu būvniecības nozarē, uzņēmums Velve aicina savai profesionālajai komandai pievienoties PROJEKTA LIETVEDI, JURISTA PALĪGU/-DZI un BŪVNIECĪBAS PROJEKTU FINANŠU KONTROLIERI. Šis darba devējs ne tikai ļauj augt un profesionāli attīstīties saviem darbiniekiem, bet arī veicina jauniešu interesi par karjeras veidošanu būvniecības nozarē, īstenojot izglītojošas kampaņas.

Picanova GmbH filiāle Picanova Baltics

Picanova ir viens no pasaules līderiem pielāgojamo sienu dekorāciju izgatavošanā, kā arī viens no visstraujāk augošajiem uzņēmumiem masveida pielāgojamo sienu dekorāciju ražošanā un e-komercijas nozarē. Starptautiskais uzņēmums aicina darbā vairākus jaunus kolēģus IT nozarē.

Ergo

Mūsdienīgs, atvērts un stabils uzņēmumums, kurš ir viens no vadošajiem apdrošinātājiem Latvijā un Baltijā, paplašina savu komandu. Daudzveidīgas karjeras iespējas, profesionāla attīstība, kā arī izaugsme ir tikai daži no piedāvātajiem labumiem, kurus sniedz saviem darbiniekiem Ergo. Ieskaties vakancēs!

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Esi eksperts savā jomā? Darba devējs, kurš ir kļuvis par pasaulē atpazīstamu un konkurētspējīgu organizāciju, kas spējis Latvijai piesaistīt desmitiem miljonu, radīt eksporta darījumus un izveidot simtiem jaunu darba vietu visā Latvijā, pašlaik savai komandai aicina pievienoties virākus ekspertus. Ieskaties LIAA vakancēs!

iMarketing Group 

Nevari iedomāties savu ikdienu bez satura veidošanas un rakstīšanas? Viena no vadošajām digitālā mārketinga aģentūrām Baltijā pašlaik savai draudzīgajai un saliedētajai komandai aicina pievienoties pieredzējušu SATURA MĀRKETINGA EKSPERTU.

Visual Media

Darba iespēja REKLĀMAS RAŽOŠANAS PROJEKTU MENEDŽERIM/-EI vienā no vadošajiem lielformāta un digitālās vides reklāmas medijiem, kas nodrošina reklāmas ražošanu un izvietošanu. Piesakies, ja meklē dinamisku darba vidi, iespēju profesionāli augt un sevi raksturo kā proaktīvu.

Dalīties ar citiem
Atrodi savu sapņu darbu!

Pievienot komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Piedalies aptaujā!

Cik ilgi Tu meklēji savu pēdējo darbu?