10 lieliski uzņēmumi, kas šobrīd meklē darbiniekus. SEPTEMBRIS

Septembris ierasti ir darbīgs mēnesis, kad noslēgušies vasaras atvaļinājumi un daudziem uzņēmumiem atsākas aktīvā biznesa sezona. Kļūst aktīvāki darba meklētāji un darba devēji, tāpēc šis ir labs laiks, lai atrastu lielisku darbavietu. Mēs esam apkopojuši 10 uzņēmumus, kuri rūpējas par darbiniekiem saistošu darba vidi, kā arī šomēnes aktīvi meklē jaunus kolēģus.

Printful

Ja vēlies elastīgu darba sākumu, brīvdienu dzimšanas dienā un strādāt Latvijas uzņēmumā, par kuru raksta ne vien Delfi un Forbes, bet arī TechCrunch un citi tehnoloģiju blogi, noteikti ieskaties Printful darba piedāvājumos.

TietoEVRY

Ja Tevi interesē IT nozares amati, taču nav pieredzes, un vēlies pārkvalifikāciju, lai varētu strādāt šajā nozarē, NORVĒĢU VALODAS AKADĒMIJA ir izcila iespēja. Uzņēmums TietoEVRY periodiski veido akadēmiju, kurā tās dalībnieki apgūst norvēģu valodu 3,5 mēnešos, par to saņemot stipendiju, kā arī pēc pārbaudījumu nokārtošanas saņem darba piedāvājumu, lai kļūtu par IT atbalsta speciālistiem.

Bolt

Viens no pasaulē straujāk augošajiem jaunuzņēmumiem meklē KLIENTU ATBALSTA SPECIĀLISTU/-I. Šis darba devējs būs īstais, ja nevēlies strādāt korporatīvā vidē, taču vēlies starptautisku darba devēju, kā arī vidi, kurā nemitīgi attīstīties un strādāt kopā ar ambicioziem, inovatīvi domājošiem un mērķtiecīgiem kolēģiem.

airBaltic

Sākoties Korona vīrusa izraisītajai krīzei, airBaltic noteica trīs stratēģiskās prioritātes – palikt, pārskatīt savu biznesu, kā arī atgriezties pie uzņēmuma izaugsmes. Kā vienu no savām iespējām uzņēmums saredz  procesu efektivizāciju, kur svarīga loma tiek uzticēta IT departamentam. Katram, kas pievienosies airBaltic IT komandai, būs iespēja strādāt pie dažādu risinājumu pilnveidošanas, pielietojot aktuālās tehnoloģijas.

Balticovo

Meklē darbu Zemgalē? Lielākais olu un olu produktu ražotājs Ziemeļeiropā ar 100% Latvijas kapitālu šomēnes aicina savai komandai pievienoties vairākus jaunus kolēģus. Uzņēmuma patīkamo darba vidi apliecina ne tikai kuplais kolēģu skaits, kas sniedzas virs 200 darbiniekiem, bet arī “TOP darba devējs aptaujā iegūtais tituls TOP darba devējs 2019 Zemgales reģionā. Ja vēlies būt daļa no Balticovo komandas, ielūkojies šeit.

Ziemeļlatvijas mežsaimnieks

Uzņēmums, kurā uzskata, ka viņu galvenā panākumu atslēga ir profesionālie un motivētie darbinieki, meklē SERTIFICĒTU MEŽA TAKSATORU/-I. Pievienojies uzņēmumam, ja vēlies būt daļa no augsti kvalificētu speciālistu komandas.

Vendon

Globāls IoT tehnoloģiju uzņēmums, kas nodarbojas ar kafijas un tirdzniecības automātu attālinātas vadības un uzraudzības risinājuma izstrādi, pašlaik savai profesionālajai komandai aicina pievienoties JAUNĀKO IT PROJEKTU VADĪTĀJU. Ja Tevi interesē uz izaugsmi vērsta darba vide, kurā realizēt savu potenciālu un kopā ar kolēģiem atvilkt elpu pie novusa vai galda futbola spēles, nepalaid garām lielisko darba piedāvājumu.

Q.BEYOND

Iespēja strādāt no mājām, iedvesmojoša un uz darbinieku vērsta darba vides kultūra ir tikai daži no labumiem, ko izbauda Q.BEYOND darbinieki. Ja Tevi interesē izaicinājumi IT jomā, ieskaties darba piedāvājumos.

Baltic Express

Ja interesē jauns darbs loģistikas nozarē, tad Baltic Express varētu būt Tavs nākamais darba devējs. Turpinot attīstīties, uzņēmums vēlas stiprināt savas pozīcijas tirgū un meklē savai komandai papildspēkus.

Reaton

Viens no lielākajiem Latvijas daudznozaru uzņēmumiem Reaton pašlaik papildina savu komandu. Ja Tevi interesē tādas nozares kā – interjers un apdares materiāli, pārtikas delikatešu tirdzniecība, koka durvju ražošana un celtniecība, tad pievienojies uzņēmuma komandai.

Dalīties ar citiem
Atrodi savu sapņu darbu!

Pievienot komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Piedalies aptaujā!

Cik ilgi Tu meklēji savu pēdējo darbu?