Ir sākusies cīņa par “TOP darba devējs 2023” titulu

top darba devejs

“TOP darba devējs” Latvijā norisinās nu jau 13. gadu, kuru rīko Alma Career Latvia (iepriekš CV-Online Latvia). Ikviens darba ņēmējs ir aicināts piedalīties aptaujā, lai noteiktu 2023. gada labākos darba devējus.

“TOP darba devējs” ir ietekmīgākais un populārākais darba devēju tops, kas balstās uz darba ņēmēju vērtējumu 12 dažādās kategorijās. Pērnā gada aptaujā piedalījās 16 000 darba ņēmēju. Aptaujas dalībniekiem ir iespēja nobalsot par topa galveno kategoriju, viņuprāt, labāko darba devēju, kas pirmais nāk prātā, kā arī labākajiem darba devējiem četros reģionos un septiņos biznesa sektoros.  Katrā kategorijā trīs visaugstāk novērtētie darba devēji iegūst īpašu digitālo zīmogu, kuru var, piemēram, izmantot dažādās kandidātu piesaistes un reklāmas aktivitātēs.

Kāpēc darba ņēmējiem ir vērts piedalīties aptaujā?

Piedalīšanās aptaujā sniedz iespēju novērtēt savu esošo, bijušo vai potenciālo darba devēju, tādējādi izvērtējot tirgū esošos uzņēmumus. Savukārt, pēc vērtējumiem apkopotā informācija ir noderīga citiem darba ņēmējiem, izvērtējot potenciālo darbavietu.  Piedalīšanās aptaujā ir arī lieliska iespēja būt par savas esošās darbavietas vēstnešiem un iesaistīties uzņēmuma popularizēšanā.

Kādi ir ieguvumi darba devējiem?

Darba devējiem ir iespēja salīdzināt sevi ar citiem uzņēmumiem no darba ņēmēju skatupunkta, kā arī saprast savu pozīciju darba tirgū, tādējādi veicinot uzņēmuma izaugsmi. Titula un digitālā zīmoga iegūšana, kas kalpo kā darba devēja kvalitātes zīme potenciālo darbinieku acīs, ļauj piesaistīt vairāk darba ņēmējus. Atrašanās labāko darba devēju topā lieti arī noder, veidojot darba devēja tēla kampaņas, piedaloties dažādos pasākumos un citās aktivitātēs.

Kur var piedalīties aptaujā?

Ja vēlies piedalīties “TOP darba devējs” aptaujā, dodies uz mājaslapu topdarbadevejs.lv.  Balsot vari līdz šī gada 29. februārim. Ar balsošanas rezultātiem varēsi iepazīties aprīlī karjeras blogā pardarbu.lv,  Alma Career Latvia sociālo tīklu kontos Facebook un Linkedin un “TOP darba devējs” mājaslapā. Ja vēlies piedalīties naudas balvas izlozē aptaujas noslēgumā, tev ir jāsniedz savs balsojums visās 12 kategorijās.

Dalīties ar citiem
Atrodi savu sapņu darbu!

Pievienot komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Piedalies aptaujā!

Cik reizes pēdējo 2 gadu laikā esi mainījis savu darbavietu?