Sākusies cīņa par “TOP darba devējs 2020” titulu!

CV-Online Latvia jau desmito gadu aicina piedalīties vērienīgākajā Latvijas darba ņēmēju aptaujā “TOP darba devējs“, lai noteiktu labāko un iekārotāko darba devēju dažādās kategorijās. Aptaujas rezultāti tiek noteikti, apkopojot darba ņēmēju balsojumu interneta aptaujā.

“Neapšaubāmi, aizvadītais gads daudziem darba devējiem un darba ņēmējiem ir bijis izaicinājumu un pārmaiņu pilns, būtiski ietekmējot gan darba, gan ikdienas dzīvi. Reaģējot uz mainīgajiem apstākļiem, daudziem darba devējiem šajā periodā ir bijis jāpieņem arī smagi lēmumi, pārskatot personāla skaitu un darba nosacījumus, kā arī jāspēj efektīvi komunicēt ar savu komandu un vadīt darbus, iespējams jaunos formātos. Savukārt darba ņēmējiem šis periods ir licis pieņemt mainīgo vidi, attālināto darbu, kā arī apgūt jaunas iemaņas un prasmes,” stāsta CV-Online Latvia mārketinga un komunikācijas vadītāja Krista Roziņa.

Apkopojot TOP 50 sarakstu, aptaujā tiks noteikts labākais darba devējs Latvijā, kurš pirmais nāk prātā kā labākā darbavieta jeb “TOP darba devējs 2020”, īpaši tiks izcelts darba devējs valsts sektorā un uzņēmums, kurš gada laikā sarakstā būs pakāpies par visvairāk vietām. Atsevišķi tiks noteiktas un apbalvotas arī iekārojamākās darbavietas reģionos, kā arī biznesa sektoros. Šogad aptaujai kā jaunums pievienots jauns, pēdējo gadu laikā strauji augošs biznesa sektors  – Starptautiskie biznesa pakalpojumi.

Darba devēju ieguvumi:

Labāko darba devēju tops ir lieliska iespēja uzņēmumam saņemt vērtējumu no darba ņēmējiem, kas raksturo tā darba devēja tēlu, darbinieku un kandidātu pieredzi. Tas arī ļauj salīdzināt sava uzņēmuma pozīcijas pret konkurentiem un paplašina iespējas darba devēja zīmola komunikācijā.

Respondentiem:

Piedaloties aptaujā un atbildot uz visiem tās jautājumiem, ikvienam ir iespēja laimēt 500 EUR, kā arī iesaistīties un veidot iekārojamāko darba devēju topu Latvijā.

Aptaujā ir iespējams piedalīties līdz 2021. gada 23. februārim, un apkopoti rezultāti tiks publicēti marta sākumā.

Vairāk: www.topdarbadevejs.lv

Dalīties ar citiem
Atrodi savu sapņu darbu!

Pievienot komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Piedalies aptaujā!

Kāda ir Tava darba produktivitāte vasarā?