10 lieliski uzņēmumi, kas šobrīd meklē darbiniekus. JŪLIJS

Daudziem vasara ir atvaļinājuma laiks, tomēr neskatoties uz to, darba tirgū rosība turpinās un darba ņēmēji arī tagad lūkojas pēc jaunām darba iespējām. Esam apkopojuši 10 lieliskus uzņēmumus, kuri šobrīd ir jaunu darbinieku meklējumos. Ieskaties un, iespējams, jau pavisam drīz varēsi uzsākt jaunas darba gaitas.

Mūsa Motors Rīga

Mūsa Motors Rīga ir viens no pirmajiem autotirdzniecības uzņēmumiem Latvijā, kas jau kopš 1993. gada nodarbojas ar dažādu marku jaunu un mazlietotu automašīnu tirdzniecību. Ja vēlies kļūt par daļu no Mūsa Motors Rīga komandas un strādāt pieredzes bagātā un augošā uzņēmumā ar pozitīvu skatu uz nākotni, ieskaties darba piedāvājumos šeit.

Corporate Solutions

Corporate Solutions grupa apvieno vairākus informācijas tehnoloģiju un biznesa vadības konsultāciju un risinājumu uzņēmums, kas nodrošina pakalpojumus korporatīvajiem klientiem.
Uzņēmums dibināts 2006. gadā, apvienojoties pieredzējušiem informācijas tehnoloģiju nozares speciālistiem, un šobrīd komandā aicina ĢIS IZSTRĀDĀTĀJU un IT PROJEKTU VADĪTĀJU.

DelfinGroup

DelfinGroup ir mūsdienīgs, atpazīstams un uzticams Fintech uzņēmums, kurš nodarbojas ar patērētāju kreditēšanu un ir pārstāvēts ar zīmoliem Banknote un VIZIA. DelfinGroup vērtības ir vienkāršība, pieejamība, cieņa, progress, ambīcijas, meistarība un fokuss uz klientu!
Saistībā ar darba apjoma pieaugumu un uzņēmuma attīstību, vairāk nekā 250 profesionālu un saliedētu kolēģu komandai tiek aicināti pievienoties vēl jauni kolēģi.

SPARQ OU

SPARQ OU ir finanšu tehnoloģiju uzņēmums, kas savu darbību uzsāka 2019. gadā. Šobrīd uzņēmums piedāvā dažādas vakances IT jomā. Vairāk uzzini šeit.

Apollo Group

“APOLLO Group” Latvijā veiksmīgi darbojas jau 2 gadus un tā ir Igaunijas lielākā izklaides grupa. Ja Tev piemīt mērķtiecība, nopietna attieksme pret veicamo darbu, cieņa pret apmeklētājiem un kolēģiem, tad nāc un pievienojies “APOLLO Kino”, “O`Learys”, “KFC” vai “Vapiano” komandai! Vairāk uzzini šeit.

Evolution Gaming

IT un spēļu prezentētāju ārpakalpojumu sniedzējs “Evolution Gaming” ir viens no lielākajiem darba devējiem Latvijā. Uzņēmumam turpinot attīstīties, tiek meklēti papildspēki gan IT nodaļā, gan HR nodaļā, gan iepirkumu nodaļā, kā arī spēļu prezentētāji. Vairāk ar vakancēm iepazīsties šeit.

Containerships SIA

Darbs loģistikā! Pievienojoties uzņēmuma komandai, par Taviem kolēģiem kļūs vairāk nekā 600 darbinieki 21 valstī. Vairāk par vakanci uzzini šeit.

Wandoo Finance

Wandoo Finance ir Fintech uzņēmums, kas šobrīd aicina pievienoties komandai GALVENO GRĀMATVEDI. Ja vēlies strādāt strauji augošā uzņēmumā, esi gatavs izaicinājumiem un vēlies starptautisku komandu, tad droši piesakies vakancei.

Pasiekstes Vējdzirnavas

Darba iespēja Ventspils novadā! Vieta, kur būt kopā ar ģimeni un sev tuvajiem – Pasiekstes Vējdzirnavas –  aicina savā komandā PAVĀRU un PAVĀRA PALĪGU. Pievienojies uzņēmumam, ja vēlies būt daļa no jaunas un aizrautīgas komandas!

TietoEVRY

Viens no lielākajiem informācijas tehnoloģiju uzņēmumiem Latvijā šobrīd piedāvā vairākas aktuālas vakances. Darba piedāvājumi arī kandidātiem ar skandināvu valodas zināšanām. Pievienojies TietoEVRY, ja vēlies būt daļa no starptautiskas, inovatīvas un dinamiskas komandas.

Dalīties ar citiem
Atrodi savu sapņu darbu!

Pievienot komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Piedalies aptaujā!

Cik ilgi Tu meklēji savu pēdējo darbu?