10 lieliski uzņēmumi, kuri šobrīd meklē darbiniekus. FEBRUĀRIS

Saskaņā ar Starptautiskās Darba organizācijas datiem, visā pasaulē bez darba ir aptuveni 188 miljoni cilvēku. Savukārt 165 miljoni nespēj iegūt pietiekami apmaksātu darbu. Ja skatāmies Latvijas mērogā, tad 2019. gada beigās reģistrēti bija mazliet virs 57 tūkstošiem bezdarbnieku. Šo skaitli iespējams samazināt, sniedzot darba meklētājiem informāciju par brīvajām vakancēm. Tāpēc esam apkopojuši 10 lieliskus uzņēmumus, kuri šobrīd ir jaunu darbinieku meklējumos!

Mooncom

Saistībā ar uzņēmuma paplašināšanos, komandā tiek aicināts EKSPORTA UN IMPORTA ATTĪSTĪBAS MENEDŽERIS. Ja vēlies saņemt konkurētspējīgu atalgojumu, iespēju realizēt savu potenciālu un būt daļa no dinamiska uzņēmuma, tad ieskaties vakancē.

Dynatech

Iespēja strādāt informācijas tehnoloģiju uzņēmumā, kas atrodas Rīgas centrā. Dynatech ir uzņēmums, kas sniedz darbiniekiem darba un dzīves balansu, elastīgu darba laiku un iespēju profesionāli pilnveidoties. Aplūko visas uzņēmuma vakances!

Skuba Latvija

Tos, kuriem ir pieredze auto nozarē, novērtēs uzņēmums SKUBA Latvija. Šobrīd komandā tiek aicināts SERVISA MEISTARS – PIEŅĒMĒJS. Piesakies un pretī saņem darbu starptautiskā uzņēmumā, profesionālu darba vidi un stabilu atalgojumu.

Fly Now Pay Later

Uzņēmums ar lielu pieredzi ceļojumu, finanšu, maksājumu un tehnoloģiju Start-up jomā aicina savā komandā pieredzējušu PHP PROGRAMMĒTĀJU. Ielūkojies vakancē, ja vēlies iesaistīties strauji augoša Fintech Start-up attīstībā.

Trodo

Lielākais auto aksesuāru un rezerves daļu interneta veikals Latvijā šobrīd savā komandā aicina MĀRKETINGA VADĪTĀJU, FINANŠU VADĪTĀJU, kā arī PASŪTĪJUMU APSTRĀDES SPECIĀLISTU. Uzņēmums piedāvā gan draudzīgu darba vidi, interesantu darbu, gan atbilstošu atalgojumu. Ieskaties vakancēs!

Containerships

Darbs loģistikā! Pievienojoties uzņēmuma komandai, par Taviem kolēģiem kļūs vairāk nekā 600 darbinieki 21 valstī. Vairāk par vakanci uzzini šeit.

Kone

Tie, kuriem piemīt tehniskā domāšana un interese par elektromehāniku, tiek aicināti pievienoties uzņēmumam KONE. Iegūsti apmaksātas apmācības un iespēju strādāt visdažādākajās Eiropas valstīs. Vairāk par vakanci šeit.

EY

Darbs pasaulē vadošajā profesionālo pakalpojumu uzņēmumā, lieliskas mācību iespējas un motivējoša atlīdzības un labumu sistēma. Izklausās lieliski, vai ne? Ja esi ar analītisko domāšanu un vēlies veikt dažādu industriju klientu izpēti, tad zini, ka uzņēmums meklē AML KONSULTANTU!

Ubiquiti Networks Inc

2005. gadā dibinātais komunikāciju tehnoloģiju uzņēmums aicina savā komandā gan DEVOPS, gan PROGRAMMĒŠANAS INŽENIERUS. Ja esi ar vērā ņemamu pieredzi IT nozarē, kļūsti par daļu no uzņēmuma! Papildus aizraujošam darbam, pretī saņemsi arī teicamus darba apstākļus, iespēju doties komandējumos un apmaksātu autostāvvietu. Vakances šeit.

IT skola

Ja tomēr vēl neesi ar praktisku pieredzi, bet Tevi interesē IT nozare, tad Corporate Solutions piedāvā bezmaksas praktiskās mācības 3 nedēļu garumā. Iegūsti unikālu pieredzi un iespēju saņemt darba piedāvājumus pēc apmācību pabeigšanas. Vairāk uzzini šeit.

Dalīties ar citiem
Atrodi savu sapņu darbu!

Pievienot komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Piedalies aptaujā!

Cik reizes pēdējo 2 gadu laikā esi mainījis savu darbavietu?