Kā ielaist pavasari savā darba vidē?

Marts ir pirmais pavasara mēnesis. Visa daba mostas, un gribas pēc iespējas vairāk izbaudīt skaisto gadalaiku. Arī darba tirgū un biznesā šis ir vareni aktīvs laiks. Tas iedvesmo gan jaunam sākumam, gan jauniem plāniem. Lūk, pāris ieteikumi, ko vari darīt, lai sevi uzlādētu darbam un izbaudītu pavasarīgas vēsmas:

Izvēdini telpas

Līdz ar siltāku dienas temperatūru ir iespēja biežāk ielaist svaigu gaisu telpās. Svaigs gaiss ir nozīmīgs ne tikai Tavai produktivitātei, bet arī koncentrēšanās spējām. Pievērs uzmanību periodiskai telpu vēdināšanai, lai svaigais gaiss var kļūt par Tavu sabiedroto ražīgai darba dienai.

Sakārto savu darba vietu

Notīri putekļus, sakārto pierakstus un atstāj uz galda tikai nesen lietotās lietas. Lieki priekšmeti uz galda var novērst uzmanību. Savukārt sakārtots darba galds ļaus strukturētāk domāt un darīt darbu efektīvāk.

Nomaini datora ekrāna bildi

Pie datora pavadām ļoti daudz laika. Pārskati un sakārto darba failus, e-pastus, kā arī digitālos pierakstus. Nomaini fona bildi uz pavasarīgu. Tā padarīsi savu digitālo ikdienu daudz košāku un patīkamāku.

Noliec uz galda pavasara ziedus

Ienes nedaudz dzīvības savā darba vietā. Ja uz galda vai netālu no tā novietosi svaigus pavasara ziedus vai izplaucēsi vāzē zarus, radīsi patīkamu noskaņu. Lai netraucēti vari koncentrēties uzdevumiem, izvēlies tos ziedus, kuru aromāts nav pārāk spēcīgs vai reibinošs.

Pārskati savus plānus un ieceres

Pavasaris ir iedvesmojošs gadalaiks. Tas paver svaigu skatu uz lietām un iecerēm. Pat ja nav būtiski mainījušies apstākļi, ir vērts pārskatīt gada sākumā izvirzītās ieceres, atgādināt sev par pašmērķiem un kāpēc Tev ir svarīgi tos sasniegt. Tas palīdzēs virzīt karjeru vēlamajā virzienā.

Apmeklē kādu iedvesmojošu konferenci

Ja nav iespējas aiziet uz konferenci klātienē, nebēdā! Noteikti atradīsi gana daudz iespēju tiešsaistē. Neatkarīgi no tā, vai konference būs Tavai profesionālajai pilnveidei vai vienkārši iedvesmai, tā Tev ļaus atslēgties no ierastās rutīnas, uzzināsi ko jaunu un veidosi labvēlīgu vidi jaunām idejām.

Pusdienu pauzēs izej ārā no telpām

Pat 20 minūšu pastaiga var sniegt patiesi pozitīvas emocijas, kā arī uzlabo koncentrēšanās un lēmumu pieņemšanas spējas. Pēc īsas pastaigas pašsajūta būs mundrāka un darbi vedīsies raitāk.


Lielisks laiks, lai ierosinātu komandas saliedēšanas pasākumu

Pavasaris ir laiks, lai kopā ar kolēģiem ko pasāktu. Pat ja strādā attālināti, tā var būt kāda tiešsaistes spēle vai kopīgs sportisks izaicinājums, ar kura rezultātiem dalāties savā starpā. Savstarpējā komunikācija uzlabos noskaņojumu un veicinās sadarbību.

 

Dalīties ar citiem
Atrodi savu sapņu darbu!

Pievienot komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Piedalies aptaujā!

Cik reizes pēdējo 2 gadu laikā esi mainījis savu darbavietu?