6 profesionālas apņemšanās nākamajam gadam

Tuvojoties jaunajam, 2019. gadam, bieži vien nosolāmies kaut kādā veidā uzlabot savas dzīves kvalitāti. Sākt uzlabot savu profesionālo dzīvi var jebkurā dienā. Tomēr jauna gada sākums daudziem šķiet vispiemērotākais. Lai 2019. gadā iesoļotu ar plānu savas karjeras attīstībai, esam apkopojuši pāris lieliskas apņemšanās, ko vari noteikti ņemt vērā.

Atjaunot CV

Ir svarīgi, lai datorā atrastos pēc iespējas jaunāks CV. Centies to atjaunot vismaz reizi gadā, jo ievietot aktuālāko informāciju ir vieglāk, kamēr to vēl atceries. Pēc pāris mēnešiem vai gadiem, ļoti iespējams, jau būs aizmirsts par iegūtajiem sertifikātiem un periodiem, kuros zināšanas apgūtas. Tāpat atjaunotais CV lieliski noderēs, kad negaidīti uzradīsies kāds patiešām labs darba piedāvājums.
Noteikti atjauno arī savu LinkedIn profilu un portfolio, ja tāds ir.

Vairāk lasīt un klausīties

Iedvesmojies, izglītojies un uzzini vairāk par karjeras attīstīšanu, produktivitātes veicināšanu un citām ar profesionālo attīstību saistītām lietām, lasot attiecīgu literatūru, klausoties audiogrāmatas un podkāstus. Mūsdienās ārkārtīgi plaša informācija ir atrodama arī online vidē. Atvēli kaut pāris minūtes dienā, lai uzzinātu vairāk un iedvesmotos jauniem plāniem.

Apgūt ko jaunu

Izmanto nākamo gadu, lai attīstītu savas prasmes, apgūtu jaunu valodu vai pilnveidotu savas profesionālās zināšanas. Jauni kursi un papildu apmācības noteikti labi izskatīsies arī Tavā CV.

Iegūt jaunus kontaktus

Pēdējos gados lielu popularitāti ir guvuši dažādi networking jeb tīklošanās pasākumi. Lai iegūtu jaunus biznesa kontaktus, dodies uz konferencēm vai apmeklē seminārus. Centies pārkāpt pāri kautrīgumam un sāc sarunu ar dažādiem cilvēkiem. Iespējams, kāds no viņiem var būt Tava atslēga ceļā uz augstākiem karjeras sasniegumiem un izaicinājumiem.

Būt produktīvākam

Atskatoties uz aizvadīto gadu, mēģini saprast, cik produktīvs esi bijis. Lai uzlabotu savas darbspējas, izmēģini kādu no darbu plānošanas rīkiem. Tāpat ierobežo sociālo mediju lietošanu darba laikā, izslēdzot paziņojumu sūtīšanu. Koncentrējies darāmajiem darbiem un piespiedies izdarīt arī tos, kuri iesākumā šķiet grūtāk paveicami.

Rūpes par sevi

Karjeras veidošana veido lielu daļu no mūsu dzīves. Tāpēc, noteikti pievērs uzmanību savai fiziskajai un mentālajai veselībai. Dodies atvaļinājumos, centies sabalansēt savu profesionālo dzīvi ar privāto, kā arī parūpējies par nelielām fiziskajām aktivitātēm gan darba laikā, gan pēc tā. Būt veselam ir svarīgs priekšnoteikums, lai uzlabotu arī savu profesionālo izaugsmi.

Dalīties ar citiem
Atrodi savu sapņu darbu!

Pievienot komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Piedalies aptaujā!

Kāda ir Tava darba produktivitāte vasarā?