Vairāk jautrības birojā. Kā to ieviest?

Rudens nereti darbā daudziem ir ļoti saspringts laiks. Arī laikapstākļi pārāk nelutina. Lai mazinātu spriedzi un aizņemtību, ir vērts padomāt par kolēģu iepriecināšanu. Atbrīvotāka un pozitīvāka vide ofisā ceļ produktivitāti un saliedē kolektīvu.

Biroja dzīvnieks

Ir uzņēmumi, kuru birojos mitinās kopīgais kaķis vai kanārijputniņš. Dažviet darbinieki var lepoties ar suni, ko tad katrs ved pastaigā uz maiņām. Ja Tavam birojam nav sava mājdzīvnieka, iespējams, kolēģi priecāsies, ja vienu tādu atvedīsi kaut uz pāris stundiņām nedēļā. Pirms tam noteikti pārliecinies, ka dzīvnieciņš ir draudzīgs, komunikabls un netraucēs tiem, kuriem, iespējams, ir alerģija.

Galda spēles (un ne tikai)

Sarīko kolēģiem galda spēļu vakaru. Īpaši aktīvam kolektīvam papildini tās ar spēlēm, kurās aktīvi jāiesaistās. Monopols, Scrabble, mēmais šovs, šautriņu turnīrs – tās ir tikai dažas no spēlēm, kurās kolēģi labprāt iemēģinātu spēkus. Vari šad un tad uzrīkot arī kādu turnīru – neliels sacensību gars nāks tikai pa labu.

Tematiskās dienas

“Jogas pirmdiena”, “Zaļā trešdiena”, “Komplimentu piektdiena” – ierosiniet tematiskās dienas un īstenojiet tās. Šādas dienas vairumam no mums rada prieku un, nākot uz darbu, liek piedomāt par konkrēto tematiku. Papildus tam, iemūžini šo dienu mirkļus un dalies ar tiem!

Laimīgās stundas

Ja darbavieta atrodas pilsētas centrā vai kādā citā rosīgā rajonā, tad pameklē, kur tuvumā uzreiz pēc darba laika ir, piemēram, laimīgās stundas kokteiļiem. Ik pa laikam uzaicini kolēģus nosvinēt darba dienas vai nedēļas beigas un pavadi vakaru atbrīvotākā gaisotnē un kopīgās sarunās. Tikai nepārspīlē!

Smiekli

Raisi kolēģos smieklus un smaidu! Pusdienu pārtraukumā padalies ar kādu labu joku, sūtot e-pastu pievieno amizantu gifu vai vienkārši labsirdīgi kādu izjoko. Radīt kolēģos smaidu nav grūti, ir tikai jāatrod pareizais veids. 🙂

Dalīties ar citiem
Atrodi savu sapņu darbu!

Pievienot komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Piedalies aptaujā!

Cik reizes pēdējo 2 gadu laikā esi mainījis savu darbavietu?